Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Jezus z Nazarethu Tomy I-IV. Pakiet 2 książek

Kód: 4259
624 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Autor: Roman Brandstaetter

Nakladatelství: Wydawnictwo AA

Počet stran: 1572

Vazba: Tvrdá

Rozměr: 175 x 245 mm

Rok vydání: 2013

ISBN: 9788378642367

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výjimečný soubor knih o židovství, křesťanství a o životě Ježíše Krista. Jde o nejobsáhlejší dílo o něm, které bylo schváleno církví.

Autor se narodil jako polský Žid, ale po útěku do Jeruzaléma v roce 1933 a pod vlivem náročné životní situace a mystického prožitku se stal křesťanem. Vytvořil obsáhlý román o životě Ježíše, při jehož psaní vycházel z Bible. Snažil se o vylíčení jeho života v prostředí, do něhož se narodil - do starozákonní židovské společnosti, do chudého prostředí, v němž toho lidé příliš neměli, a ve kterém žili pod nadvládou Římské říše. Líčí ho jako člověka, který se postupně vyvíjel. Zároveň však do svého románu nepřidal nic, co by nebylo v Bibli. Vznikl tak unikátní čtyřdílný román ve dvou svazcích, který se může rovnat dalším velký dílům, jako je např. Quo Vadis.

5
OG Avatar autora | 24.1.2021
Velmi spokojen, o románu jsem věděl, proto jsem si ho přece objednal. Raději ohodnotím firmu PolskéKnihy.cz : ochota, rychlost dodání - zde stač jedno slovo PERFEKTNÍ ! Doporučím všem zájemcům. Oton Gruszka
Avatar autora Zuzana Čmielová (Administrátor) 25.1.2021
Pane Gruszko, moc děkujeme za Vaše hodnocení, velice si ho vážíme a jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojený.