Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Bóg nie jest automatem do kawy Rozmowa z księdzem Zbigniewem Czendlikiem

Kód: 2763
340 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
5.11.2021

Autor: Markéta Zahradníková

Nakladatelství: Fundacja Instytutu Reportażu

Počet stran: 312

Vazba: Měkká

Rok vydání: 2018

ISBN: 9788365970268

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozhovor s asi nejoblíbenějším knězem v České republice, jímž je Polák Zbigniew Czendlik a kterého si rádi poslechnou i lidé, kteří se ke katolické církvi nehlásí. Popularitu si získal díky televizním pořadům a knížkou Postel, hospoda, kostel, ve které odpovídal na otázky Markéty Zahradníkové poprvé a která se okamžitě stala bestsellerem. Tvrdí, že Boha nezajímá, co jsme udělali špatně, ale to, co jsme udělali dobře, čímž pobuřuje i budí naději.

Mariusz Szczygieł dokonce napsal: "Drazí Češi, proč nám ho nevrátíte? Možná i já, který se považuji za nevěřícího, bych se vrátil pod jeho křídly k církvi. Zbigniew Czendlik ve mně probouzí chuť hledat v církvi něco nového..."

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.