Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Wszystko jest iluminacją (Audiobook)

Kód: 2400
316 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Autor: Jonathan Safran Foer

Nakladatelství: Biblioteka Akustyczna

Rozměr: 140 x 125 mm

Rok vydání: 2018

ISBN: 9788327247131

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jonathan Safran Foer napsal povídání o hrdinovi stejného jména. Ten je jeho druhým já, mladým americkým Židem, který se vydává na Ukrajinu, aby zde pátral po svých předcích a po ženě, která údajně zachránila jeho dědečka před postupujícím nacistickým vojskem, které vyvražďovalo právě Židy. Jonathan objeví cestovní kancelář, která se zaměřuje právě na židovské turisty, kteří hledají své předky. Jeho průvodcem je mladý Alex, s nímž se s fotografií v ruce vydává na ukrajinský venkov a společně zjišťují mnohem víc, než by si přáli. Jejich výprava za původem se mění v hrozivou cestu do světa lidské zloby a násilí...

Jeden z největších debutů současné americké literatury, který byl oceněn National Jewish Book a Guardian First Book Award.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.