Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Pocałunek stali

Kód: 3681
341 Kč –23 %
Pocałunek stali
341 Kč –23 % 262 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
20.4.2021

Autor: Jeffery Deaver

Nakladatelství: Prószyński Media

Počet stran: 552

Vazba: Měkká

Rozměr: 142 x 202 mm

Rok vydání: 2018

ISBN: 9788381231039

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vražednou zbraní může být cokoliv, pokud to umíte správně použít...

Amelia je na stopě muže, který je podezřelý z vraždy. Pronásleduje ho až do nákupního centra, kde si podezřelý dává kávu. Amelia volá posily a uvažuje nad tím, jak ho v klidu zatknout. Jenže to se nepodaří - porouchaný eskalátor totiž někoho rozdrtil, centrum se ocitne v panickém zmatku a podezřelému se podaří utéct.

Zpočátku se zdá, že šlo jen o nešťastnou shodu okolností, jenže zanedlouho se ukazuje, že smrt z eskalátoru nebyla náhoda, ale první ze série vražd. Vypadá to, že pachatelem je nadprůměrně inteligentní člověk, který jako vražednou zbraň využívá předměty každodenní potřeby.

Je naprosto jasné, že vrah se rozhodl pro jakousi záhadnou brutální misi. Jenže co chce svými činy říct? Jak dlouho bude trvat, než Amelia a Lincoln Rhyme dokáží odhalit identitu pachatele?

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.