Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Błysk

Kód: 6659
310 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Autor: Artur Chojnacki

Nakladatelství: Mag

Počet stran: 380

Vazba: Měkká

Rozměr: 135 x 205 mm

Rok vydání: 2020

ISBN: 9788366195578

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jurek Miller je detektivem na kriminálním oddělení, který se snaží vyvážit svůj pracovní a soukromý život a hledá místo pro svou vášeň pro komiksy a superhrdiny.

Když je mu přidělen případ neobvyklého vloupání, všimne si něčeho, co se zdá všem ostatním příliš nepravděpodobné. Riskuje důvěru své ženy, pověst v práci a zdravý rozum, přesto se rozhodne vyřešit hádanku a najít postavu, která navždy změní jeho život.

O případ se zajímá i Agentura pro vnitřní bezpečnost a tajemná organizace, jejíž zlé úmysly ovlivní nejen Jurkův život, ale i lidi, kteří jsou mu nejblíže.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.