Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Lord John i sprawa osobista

Kód: 2136
275 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Autor: Diana Gabaldon

Nakladatelství: Świat Książki

Počet stran: 320

Vazba: Měkká

Rozměr: 145x 205 mm

Rok vydání: 2017

ISBN: 9788380316515

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvláštní dar vymýšlení krásných příběhů a nezvyklá představivost autorky jsou důvodem, proč se každá knížka Diany Gabaldon stane nezapomenutelnou pro miliony čtenářů na celém světě.

Jednoho červnového rána roku 1757 odchází Lord John Gray v bouřlivém stavu z jednoho londýnského klubu, kde se stal svědkem něčeho šokujícího. Snaží se vyhnout skandálu, který by mohl být spojen právě s tím, co se stalo, což by mělo drtivý vliv na jeho rodinu. Jenže ho čeká důležitý úkol - má vyšetřit brutální vraždu jednoho z mužů z jejich armády, který byl nejspíš zrádcem...

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.