Vážení zákazníci, v poslední době evidujeme problémy s doručováním zásilek z Polska, momentálně tedy nemůžeme garantovat vyřízení objednávek do týdne. Přesto Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratší době. Za komplikace se velice omlouváme. Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Czarownice z Manningtree

Kód: 3819
319 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Autor: Beth Underdown

Nakladatelství: Prószyński Media

Počet stran: 376

Vazba: Měkká

Rozměr: 130 x 200 mm

Rok vydání: 2018

ISBN: 9788381233163

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když Alice přijde o manžela při tragické nehodě, rozhodne se vrátit do rodné vesnice, ve které žije její bratr Matthew. Jenomže tohle místo už vůbec není jako dřív - mezi jeho obyvateli kolují zvěsti o hrozivých činech, o čarodějnicích a knize, která je plná ženských jmen - a do které Matthew píše další a další jména...

Co je ukryto za bratrovou posedlostí? A co až Alice zjistí, že i ona hraje roli v jeho plánech - a to dokonce hlavní? Dokáže se vymanit z šílenství, které ovládlo celý kraj, nebo bude jen další obětí fanatismu?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.