Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Xięgi Nefasa. W zaświatach

Kód: 327
362 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
13.8.2021

Autor: Małgorzata Saramonowicz

Nakladatelství: Znak

Počet stran: 480

Vazba: Měkká

Datum vydání: 30. 1. 2017

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nefas, tajemný služebník Krzywousteho, chce za každou cenu dostat ven ze světa mrtvých svou milou. Nicméně, aby mohl přivézt zpět k životu Rangdu, nejprve musí dodržet slib daný před mnoha lety bohu Trygławovi. Chrání před smrtí tří děti, které slíbil zachránit během krvavého obřadu.

Władysław - mladý dědic trůnu, Jaksa – adoptivní syn rytíře Dunina a slepá Alba s magickými schopnostmi mu dělají společnost. Nefas dělá, co je v jeho silách, protože ví, že smrt jednoho dítěte znamená smrt všech tří, a zároveň zničenou šanci na záchranu Rangdy...

Druhá část skvělé fantasy série

5
K Avatar autora | 12.4.2018
Když jsem si před časem objednala tuto knihu, vůbec jsem netušila, do čeho jdu. Lákalo mě ale spojení historie a fantastiky. A během doslova pár stránek se ukázalo, jak dokonale se autorce povedlo spojit historické události s poutavým vyprávěním o pohanských božstvech a čarodějnictví. Příběh jsem přečetla doslova jedním dechem, a nejednou o něm také vyprávěla známým, kteří neumí polsky, protože i ve srovnání s českou historickou fantasy hodnotím tohle dílo jako naprosto geniální. Na závěr ale drobnou poznámku, W zaswiatach je druhým dílem a přímým pokračováním Ksieg Nefasa - Tryglaw, wladca losu. Nebylo sice na škodu nemít přečtený první díl, ale rozhodně je třeba k úplnému pochopení některých souvislostí. :-)