Naše narozeniny se blíží! Oslavte je s námi - jako dárek od nás dostanete dopravu zdarma - stačí zvolit Zásilkovnu! Pokud potřebujete pomoct s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme! Seženeme i knihy, které nemáme v nabídce, pokud jsou v Polsku k dispozici, kontaktujte nás a my uděláme maximum, abyste své knihy obdrželi co nejdříve!

Magia parzy Kate Daniels T.2

Kód: 6753
327 Kč
Zpravidla odesíláme do týdne
Můžeme doručit do:
15.3.2021

Autor: Ilona Andrews

Nakladatelství: Fabryka Słów

Počet stran: 432

Vazba: Měkká

Rozměr: 125 x 205 mm

Rok vydání: 2018

ISBN: 9788379642939

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vynikající dark fantasy s pořádnou dávkou humoru.

Kdyby nebylo magie, mohla by být Atlanta příjemným místem. Jenže magie pohltí svět, zjevují se monstra, odpadlí čarodějové spřádají své čáry. Technologie selhávají, ale nakonec vítězí a magie je náhle přinucena k ústupu, jenže po ní zůstávají různé paranormální potíže.

Jelikož Kate působí jako jakýsi likvidátor nepořádku, který zůstává za magií, je si rizik svého povolání docela dobře vědoma. Paranormální energie se podobá mořskému příboji - zpravidla přichází ve vlnách, které zase ustupují. Jenže jednou za sedm let se magie vymkne kontrole a propukne naplno. Kate se musí poprat s potížemi, jaké si dosud snad ani neuměla představit. Přímo božskými...

 Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.